روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه یکی از اصلی‌ترین چالش‌های کشور بیکاری جوانان و تحصیل‌کرده‌ها است گفت: حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر سالانه به افراد جویای کار در کشور اضافه می‌شود.
اسحاق جهانگیری در حاشیه حضور در گلزار شهدای کرمان و در جمع خبرنگاران اظهار‌داشت: اشتغال نیازمند سرمایه‌گذاری و تولید است و در این راستا باید تولید کشور افزایش پیدا کند.
وی با اشاره به نامگذاری سال جدید با عنوان "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" توسط رهبر معظم انقلاب گفت: بازار کشور به‌عنوان مهمترین عنصر در رشد تولید کشور باید در اختیار کالاهای داخلی قرار گیرد. معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه یکی از اصلی‌ترین چالش‌های کشور بیکاری جوانان و تحصیل‌کرده‌ها است گفت: حدود یک میلیون و 200 هزار نفر سالانه به افراد جویای کار در کشور اضافه می‌شود. وی با بیان اینکه باید روی فرهنگ مردم برای استفاده از تولیدات داخلی در کشور کار شود افزود: مردم باید به این باور برسند که استفاده از تولیدات داخلی، اشتغال جوانان خودشان را در پی دارد.
وی با بیان اینکه باید از قاچاق کالا در کشور جلوگیری شود خاطر‌نشان کرد: همچنین از واردات بی‌رویه نیز باید جلوگیری کرد تا زمینه اشتغال جوانان در کشور فراهم شود.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی