روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان گفت: عملیات اصلاح شبکه برق بازار رفسنجان تا 10 روز آینده به پایان می‌رسد.
محمود شهبا در حاشیه بازدید از روند اصلاح شبکه برق بازار رفسنجان اظهار کرد: این اصلاح هم در کاهش تلفات، هم اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌ها و مسائل ایمنی صورت می‌گیرد و وظیفه داریم که صنعت برق که صنعتی زیرساخت است را با حداقل نوسان و خاموشی به مردم برسانیم.
وی ادامه داد: در این راستا اصلاح شبکه های بازار رفسنجان در دستور کار قرار گفته چون بازار مکانی است که مردم مرتب در آن رفت و آمد دارند و فضا بافت تاریخی است و سعی شده در کمترین زمان ممکن با حداکثر توان شبکه برق آن اصلاح شود که به طوریکه همکاران ما شب تا صبح کار می کردند.
شهبا تصریح کرد: عمده حفاری‌ها در بازار رفسنجان از ساعت 10 شب به بعد انجام می‌شود به‌طوری که کارکنان این حوزه بیش از 10 شب نخوابیده‌اند و مداوم کار می‌کنند برای اینکه راه کسب مردم را نبندیم.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان تصریح کرد: کاری که باید طی 6 ماه انجام شود با این تلاش شبانه‌روزی در مدت کمتر از یک‌ماه انجام خواهد شد و تا 10 روز آینده کار اصلاح شبکه برق بازار رفسنجان به اتمام می‌رسد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی