روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

فرماندار رفسنجان گفت: سال گذشته بیش از یک‌ میلیارد تومان از پرورش آرتمیا در دریاچه شور نوق رفسنجان درآمد کسب شده است.
حمید ملانوری عنوان کرد: با توجه به وسعت جمعیت در شهرستان رفسنجان و مشکلاتی که وجود دارد، مدیران و دست‌اندرکاران باید تلاش کنند تا از تمام منابع و به‌ طور ویژه از جوانان استفاده کنند.
فرماندار رفسنجان با اشاره به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: اگر قرار است بحث اقتصاد و مشکلات اشتغال و اقتصاد جوانان برطرف شود، باید به سمت و سوی استفاده از منابع بخش خصوصی پیش برویم.
وی ادامه داد: تمام مسائل از جمله اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ... به یکدیگر متصل هستد، عدالت‌بنیان ‌کردن فعالیت‌های اقتصادی از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.
ملانوری افزود: از جمله موضوعات مهمی که وجود دارد، می‌توان طلاق‌ها، بیکاری، جرائم خرد و کلان، خشکسالی و ... را در این شهرستان نام برد و از طرفی وجود 60 هزار تبعه بیگانه در رفسنجان برمشکلات افزوده است.
فرماندار رفسنجان به ظرفیت‌های موجود در شهرستان اشاره داشت و بیان کرد: سال گذشته بیش از یک‌ میلیارد تومان از پرورش آرتمیا در دریاچه شور نوق درآمد کسب شده است.
وی عنوان کرد: منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان به زودی 2 هزار هکتار زمین تملک خواهد کرد، چرا که متقاضی در این منطقه افزایش یافته و در حال حاضر 200 هکتار در اختیار سرمایه‌گذاران قرار دارد.
ملانوری در بخش پایانی صحبت‌های خود به طرح بومی احیاگران آبادی اشاره کرد که این طرح در حوزه اشتغال روستاها مطرح شده و موفقیت‌هایی در پی داشته است.
وی اظهار داشت: برای هر دهستان طرح‌هایی که توجیه اقتصادی دارند، معرفی و یک بخش به عنوان معین طرح‌ها انتخاب خواهد شد تا سبب رونق روستاها شود.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی