روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

ساختمان جدید درمانگاه و مرکز اورژانس شبانه روزی مرتضوی جهان‌آباد نوق رفسنجان با حضور قائم‌مقام تولیت آستان قدس‌رضوی، مشاور استاندار کرمان و جمعی از مسئولان استان، شهرستان رفسنجان و بخش نوق، به بهره‌برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در مراسم افتتاح این مرکز اظهار کرد: این مرکز در زمینی به مساحت 6 هزار و 500 متر مربع و زیربنای 750 مترمربع توسط سازمان موقوفات آستان قدس‌ رضوی در کرمان و یزد احداث شده است.
دکتر علی اسماعیلی‌ندیمی افزود: در این مرکز ویزیت پزشک، نیاز به تزریقات، سرم تراپی موقت، بخیه هایی که در سطح کوچک است انجام می شود. این مجموعه بخش فردوس را با جمعیتی بیش از 30 هزار نفر پوشش می‌دهد.
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی رفسنجان تصریح کرد: درمانگاه و مرکز اورژانس شبانه روزی مرتضوی با اعتبار 1 میلیارد و 200 میلیون تومان توسط واقفان سیدمحمد و سیدیحیی مرتضوی احداث و 400 میلیون تومان هزینه تجهیزات آن شده که توسط دانشگاه علوم‌پزشکی رفسنجان تأمین اعتبار و 22 نفر نیروی دانشگاه علوم‌پزشکی رفسنجان شامل 4 پزشک و 18 کارمند در این محموعه مشغول به‌کار شدند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی