روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

رئیس جمهور تاکید کرد: استان پرظرفیت کرمان استحقاق بیشتری برای پیشرفت دارد و با حضور آقای فدایی به عنوان استاندار، گامهای بلندتری در این مسیر برداشته می شود.

دکتر روحانی در جلسه هیات دولت و هنگام معرفی استاندار جدید کرمان تاکید کرد: کرمان با جایگاه ویژه ای که دارد، با مردمان باوفا و علاقمند به استان و اشخاص سرشناسی همچون شهید باهنر و مرحوم هاشمی رفسنجانی، و با ظرفیتهای اقتصادی گسترده از جمله معادن بزرگ و مهمی که دارد، باید بیش از پیش در مسیر توسعه حرکت کند و با وجود آقای فدائی شاهد تحولات خوبی دراین استان خواهیم بود.

رئیس جمهور با تاکید براینکه بخش خصوصی تکیه گاهی برای رشد و توسعه کشور است، گفت: استان کرمان بخش خصوصی فعالی دارد و آقای فدائی با آشنایی و مهارتی که دارد بهترین بهره برداری را از این ظرفیت می کند و ما شاهد کرمانی پر رونق تر و آبادتر از لحاظ گردشگری، معادن، تجاری و اقتصادی خواهیم بود.

رئیس جمهور همچنین گفت: آقای فدائی برای کرمانی ها شناخته شده است، هم در جهاد سازندگی، هم در استانداری و هم در دانشگاه فعالیت داشته است، یک چهره علمی بومی است که استان و ظرفیتهای آنرا به خوبی می شناسد، به نواقص استان در سال های گذشته نیز آشنایی کامل دارد و با وجود وی به عنوان استاندار، شاهد تحولات خوبی در استان کرمان خواهیم بود.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی