روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

معاون فرهنگی سپاه پاسداران تاکید کرد: انقلاب اسلامی در شرایطی به چهل سالگی می‌رسد که سر سوزنی از مواضع خود کوتاه نیامده است.

سردار محمدرضا نقدی در نشست تبیین و گفتمان‌سازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با اشاره به اینکه انقلاب ایران به چهل سالگی خود رسیده است، اظهار داشت: در مرور تاریخ انقلاب‌های کشورهای مختلف در جهان می‌بینیم که انقلاب‌ها در دنیا عمر بسیار ناچیزی داشتند و در همین قرن اخیر انقلاب کمونیستی روسیه فروپاشید.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران افزود: دشمن تلاش می‌کند با تصویرسازی غلط، ما را شکست‌خورده نشان دهد در حالی که خود و تمام حامیانش هر ابزاری را علیه کشور به کار ما گرفتند اما شکست خورده و ناکارآمد ماندند.

وی با بیان اینکه دشمن حتی در ابزار و جنگ فرهنگی نیز شکست خورد، گفت: مردم ما همچنان عاشورایی و انقلابی بوده و با یک سخن رهبر خود پا به رکاب و آماده هستند.

سردار نقدی با اشاره به اینکه دشمنان نظام زمانی که در تهاجم فرهنگی خود ناکام ماندند وارد جنگ اقتصادی شده‌اند، عنوان کرد: دشمن در جنگ اقتصادی هم شکست خورده و برای همین به سمت جنگ روانی آمده است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران یک روند پیروزمندانه در عالم واقعیت است اما دشمن در فضای مجازی می‌خواهد ما را شکست خورده جلوه دهد، گفت: در این سال‌ها هر اقدامی که دشمن در داخل و یا خارج کشور علیه ایران انجام داده، با شکست مواجه شده و در این شکست سیلی محکمی از ملت ما خورده است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی