روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

مشاور عالی وزیر اطلاعات گفت: امروز ایران کشوری بزرگ و قدرتمند است و تحریم‌های ما به‌خاطر قدرت ما است که کرک و پر آمریکا را در منطقه فرو ریخته‌ایم.

حجت‌الاسلام علی خزایی روز سه شنبه در هشتمین همایش آیین برادری در منوجان با اشاره با بیان اینکه کشورهای همسایه همراه با آمریکای جنایت کار و رژیم کودک‌کش اسرائیل به دنبال نابودی کشور ایران هستند، اظهار داشت: امروز مشاهده می‌کنید عربستانی که در گذشته از صدام برای نابودی ایران حمایت می کرد اکنون دارد از آمریکا و اسرائیل حمایت می‌کند تا کشور ایران را نابود کند.

مشاور عالی وزیر اطلاعات ادامه داد: اگر شما تاریخ ایران را قبل و بعد از انقلاب ورق بزنید مشاهده می‌کنید که انقلاب ظلم و زورگویی را از کشور ریشه‌کن کرده است.

خزایی با اشاره به اینکه آمریکا و اسرائیل تمام مناطق سنی‌نشین را در کشورهای عراق و سوریه با خاک یکسان کرده‌اند، تصریح کرد: آمریکا و اسرائیل به دنبال نابود کردن این مناطق در همه جای دنیا بوده و هستند و می‌خواهند با این عمل مرزها را متشنج بکنند و کشورها را کوچک و کوچک تر سازند که بتوانند راحت به خواسته‌های خود برسند. وی با بیان اینکه هیچ سرویس اطلاعاتی نمی‌تواند بدون حمایت دوام بیاورد، خاطرنشان کرد: امروز کشور ما کشوری بزرگ و قدرتمند است و تحریم‌های ما به‌خاطر قدرت ما است که کرک و پر آمریکا را در منطقه فرو ریخته‌ایم و آمریکا در 40 سال گذشته نتوانسته پروژه‌های ما را نابود کند بلکه این ایران بود که در سال 2011 آمریکا را از عراق بیرون راند.

خزایی بیان داشت: امروز مرزهای جغرافیایی یک کشور محدود به کشور خودش نیست چراکه ما اگر می‌خواستیم با اسرائیل در مرزهای خودمان بجنگیم تا کنون جنگ را باخته بودیم. مشاور عالی وزیر اطلاعات ابراز داشت: آمریکا وقتی در جلو نتوانست با ما مقابله کند در پشت جبهه قرار گرفت و با دروغ به ملت ما می‌گوید که هزینه‌های اقتصادی شما در مرزها و در کشورهای دیگر خرج می‌شود.

خزایی با بیان اینکه درست است ما تحت فشار هستیم اما این فشار به‌خاطر ضعف ما نیست بلکه به دلیل قدرت ما است، تصریح کرد: قطر با اینکه در زمینه گاز و نفت ثروتمند است اما با تحریم دو کشور عربستانی با مشکلات فراوانی روبه رو شد و کاملا به‌هم ریخت اما ما 40 سال است در مقابل تحریم‌های آمریکا سربلند و پیروز مانده‌ایم.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی