روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمان با بیان اینکه ۸۴۰ روستای در استان با کمبود شدید آب روبه‌رو هستند و ۷۰۰ روستا مشکل کیفی آب دارند گفت: برای سال آینده نیازمند تامین اعتبار هستیم. علی رشیدی در نشست مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به اینکه مشکلات آب در روستاهای استان بسیار زیاد و آب شرین بسیار کم است اظهار داشت: در روستایی چندین حلقه چاه حفر کردیم اما به آب نرسیدیم.

وی با بیان اینکه محدودیت‌های زیادی داریم که مشکلات زیادی ایجاد کرده است گفت: 85 مناقصه برای اجرای پروژه‌ها در هشت ماهه گذشته برگزار شده که نیمی از آنها چند بار تکرار شده است.

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب روستایی استان کرمان با اشاره به اینکه پیمانکاران در اجرای پروژه‌ها همکاری نمی‌کنند و حاضر به انجام کار با این وضعیت نیستند افزود: سالانه دو هزار کیلومتر تعویض لوله در استان داشتیم که به‌دلیل افزایش قیمت‌ها بسیار کاهش پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه انتظارات مردم بیشتر شده و ما به کمک نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس نیاز داریم عنوان کرد: 840 روستای دارای شبکه آب در سطح استان داریم که با کمبود شدید آب روبه‌رو هستند.

رشیدی با اشاره به اینکه 700 روستا که بیشتر آنها در شمال استان هستند مشکل کیفی آب دارند خاطر نشان کرد: به 950 روستا در تابستان سال گذشته با تانکر آبرسانی شده است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی