روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

رئیس جهاد دانشگاهی استان کرمان گفت: همایش ملی نظام فکری آیت‌الله خامنه‌ای در گستره فرهنگ، هفتم آذر ماه در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می‌شود.

رضا کامیاب‌مقدس در نشست خبری «همایش ملی نظام فکری آیت‌الله عظمی خامنه‌ای در گستره فرهنگ» این همایش را یک کار فرهنگی بسیار بزرگ برای استان خواند و اظهار داشت: این همایش را با همکاری بسیاری از دانشگاه‌های بزرگ کشور و همین‌طور استان برگزار می‌کنیم و یک گستره وسیعی از بخش‌های علمی و دانشگاهی کشور را در بر می‌گیرد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان کرمان فرهنگ را زیربنای همه کارها و اقدامات استان کرمان دانست و ابراز داشت: دانشگاه شهید باهنر کرمان به همراه اساتید حوزه و دانشگاه در سراسر کشور این همایش را برگزار می‌کنند.

وی اضافه کرد: علاوه بر دانشگاه شهید باهنر، جهاد دانشگاهی، موسسه صدرا، مرکز حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و برخی از دانشگاه‌های بزرگ کشور و استان حضور دارند.

وی ابراز داشت: همایش ملی نظام فکری آیت‌الله خامنه‌ای در گستره فرهنگ، هفتم آذر ماه در دانشگاه شهید باهنر کرمان آغاز شده و سخنرانان کلیدی نیز در این همایش حضور داشته و سخنرانی می‌کنند.

رئیس جهاد دانشگاهی استان کرمان از محورهای همایش نام برد و تصریح کرد: این همایش با موضوعات «مناسبات فرهنگ با سیاست، اقتصاد، امنیت و فناوری»، «پدیده‌های نوظهور و فرهنگ»، «وظایف و حدود نظام اسلامی در عرصه فرهنگ»، «عناصر پیشران در فرهنگ»، «تهاجم فرهنگی»، «بنیادها و مبانی فرهنگ»، «مدیریت فرهنگ» و «چیستی و قلمرو فرهنگ» برگزار می‌شود.

کامیاب‌مقدس با بیان اینکه جنبه‌های اجرایی به شدت نیازمند رعایت جنبه‌های فرهنگی است، تاکید کرد: به سخنرانان این جلسه تاکید شده که مسائل فرهنگی را در سخنرانی خود محور قرار دهند، رسانه‌ها نیز باید در این زمینه کمک کننده باشند و آن را به خوبی پیش ببرند

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی