روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگی انقلاب اسلامی استان کرمان گفت: ۱۳۰ سرفصل برنامه به ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمان از کمیته‌های مختلف ستاد پیشنهاد شده است. مهدی صدفی در نشست هم‌اندیشی مدیران مسئول رسانه‌های استان کرمان با دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگی انقلاب اسلامی استان کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: در مقطعی قرار داریم که نیاز است کارنامه چهل ساله انقلاب برای جامعه تبیین شود.

وی با بیان اینکه در هر کشوری روزهایی به‌عنوان روزهای ماندگار آن کشور از آنها یاد شده و گرامی داشته می‌شوند گفت: چهل سالگی انقلاب دارای یک تقدس خاص است و دشمنان انقلاب در سال‌های گذشته با هدف براندازی نظام به‌دنبال توطئه در کشور هستند.

دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگی انقلاب اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه دشمن ناامیدی نسل جوان از آینده خودشان را در برنامه دارد و در شبکه‌های اجتماعی ناکارآمدی نظام را تبلیغ می‌کند افزود: مردم به‌دور از هر نوع نگاه سیاسی تاکنون در صحنه‌های انقلاب حاضر شده و همچنان از آرمان‌های انقلاب دفاع کرده‌اند. وی با بیان اینکه وظیفه داریم که در راستای خنثی‌سازی توطئه دشمنان دستآوردهای انقلاب را به جامعه تبیین کنیم و اهداف دشمن را برای نسل جوان شفاف کنیم عنوان کرد: امروز در چهلمین سال انقلاب پیشرفت کشور آنقدر زیاد است که دشمن را هراسان کرده است و دلیل دشمنی استکبار نیز همین پیشرفت کشور است.

صدفی با اشاره به اینکه پیشرفت کشور در شرایطی اتفاق افتاده که دشمن لحظه‌ای دست از دشمنی خود علیه کشور برنداشته است گفت: دشمن با هجمه سنگین رسانه‌ای به سمت مردم ما حمله‌ور شده و جنگ روانی در کشور راه‌اندازی کرده است.

وی با بیان اینکه دشمن از وحدت مردم در کشور و ولایتمداری آنها رنج می‌برد افزود: صدور انقلاب اسلامی به کشورهای منطقه و دنیا دشمن را به‌شدت ناراحت و نگران کرده است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی