روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

مدیر‌کل امور مالیاتی استان کرمان با اشاره به اینکه از ابتدای امسال ۱۴۲ میلیارد تومان بدهی دولت به پیمانکاران استان کرمان تهاتر شد گفت: تا پایان دی‌ماه جاری مهلت است که هر فردی که از دولت طلب مالی دارد به اداره کل مالیاتی مراجعه کند.

محمد سلمانی اظهار داشت: پرداخت بدهی‌های دولت به پیمانکاران، اشخاص حقوقی و حقیقی در استان از طریق تهاتر با جدیت پیگیری می‌شود و جلسات متعددی در استانداری کرمان با مسئولان ارشد استان در این رابطه برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه تلاش شده که دستگاه‌های مربوطه افراد طلبکار از دولت را به اداره کل مالیاتی معرفی کنند گفت: از آنجا که محاسبه میزان بدهی دولت کار بسیار سختی بود، تمام تلاش خود را گذاشتیم تا افرادی که معرفی می‌شوند، بیش از دو ساعت در اداره معطل نشوند و کار آنها سریع انجام شود.

مدیر‌کل امور مالیاتی استان کرمان با بیان اینکه باید با دقت این کار انجام شود چرا که از خزانه پول دریافت می‌شد و امکان برگشت پول وجود نداشت افزود: از ابتدای امسال 142 میلیارد تومان از بدهی‌های دولت به پیمانکاران استان تهاتر شد یعنی در واقع 142 میلیارد تومان پول به استان تزریق شد.

مدیر‌کل امور مالیاتی استان کرمان تصریح کرد: با توجه به مهلت باقیمانده می‌طلبد که دستگاه‌های اجرایی استان که به پیمانکاران بدهکار هستند این اطلاع‌رسانی را انجام دهند تا از این طریق هم بدهی پیمانکاران به اداره کل مالیاتی وصول شود و هم طلب پیمانکاران پرداخت شود.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی