روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از آغاز به کار اجلاسیه کنگره ۶۵۰۰ شهید کرمان در تاریخ ۲۷ بهمن ماه جاری خبر داد. سردار غلامعلی ابوحمزه در جلسه کمیته های کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان گفت: ۲۰ کمیته در زیرگروه ستاد کنگره تشکیل شده که تا به حال ۹۲ برنامه را ارائه کردند که این برنامه‌ها با موضوعیت سخنرانی‌های رهبر انقلاب است .

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: از ۲۷ بهمن ماه مجموعه فصل شیدایی در کرمان به عنوان اولین برنامه اجرایی کنگره، آغاز به کار خواهد کرد و به مدت ۱۰ روز ادامه دارد.

وی ادامه داد: همچنین در این ایام افتتاح نمایشگاه کتاب دفاع مقدس، روزشمار اجلاسیه، سالگرد شهدای غدیر، یادواره شهدای فرهنگی، تجلیل از شهدای زن استان، گردهمایی رزمندگان، افتتاح گلزار شهدا و برگزاری اجلاسیه اصلی کنگره که در مصلی امام علی (ع) برگزار می‌شود را خواهیم داشت. وی یادآور شد: از جمله برنامه‌های جنبی کنگره می‌توان به تهیه جهیزیه، احداث مسکن برای مددجویان، درمان و ویزیت رایگان مردم مناطق محروم استان اشاره کرد.

فرمانده سپاه ثارا... استان کرمان ابراز داشت: در ابتدای برنامه‌ریزی برای این کنگره قرار بر این بود برنامه‌ها در سطح استان تدارک دیده شود در همین راستا در شهرستان‌های مختلف یادواره شهدا برگزار خواهد شد. وی یادآور شد: برگزاری کنگره ۶۵۰۰ شهید تنها به این مراسم ختم نمی‌شود و در اسفند ماه نیز برنامه‌های ما همچنان ادامه خواهد داشت.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی