روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

دومین کنگره بزرگداشت 6500 شهید هشت دفاع مقدس استان کرمان 9 اسفند در مصلای امام علی(ع) کرمان برگزار می شود.

فرمانده سپاه ثارا... استان کرمان در جمع خبرنگاران گفت: ویژه برنامه های برگزاری این کنگره از 27 بهمن با برنامه ریزی در 20 کمیته با 6 رویکرد مختلف از جمله علمی ، پژوهشی، گرامیداشتی، تجلیلی و رویکرد حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس آغاز شد.

سردار ابوحمزه افزود: برنامه ریزی برای برگزاری این کنگره از مهر 96 آغاز شد و با استخراج 58 مورد از سخنرانی های رهبر انقلاب در جمع ستادهای برگزاری کنگره شهداء کشور رویکردهای این کنگره مشخص شد.

فرمانده سپاه ثارالله استان همچنین از فعالیت ستاد برگزاری پس از کنگره خبر داد و افزود: در کنار کارهای فرهنگی ، برنامه های ستاد کنگره سالانه با هدف محرومیت زدایی انجام می شود.

سردار ابوحمزه آزادی زندانیان نیازمند غیر عمد، ساخت مدارس در مناطق محروم ، تامین نیازمندیهای دانش آموزان محروم و اسکان محرومین را از اهداف ستاد برگزاری کنگره در 5 سال آینده دانست .

وی برگزاری یادواره شهدای رسانه، روحانی ،دانشجو و دانش آموز و غدیر ، نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و نمایشگاه استانی کتاب قرآن و عترت ،ویژه برنامه نمایش ماه ی در خاک، گردهمایی رزمندگان و آزادگان دفاع مقدس بزرگداشت مقام زن و پیوند فاطمی و افتتاحیه یادمان شهدای گمنام دانشگاه پیام نور را از ویژه برنامه های اجلاسیه کنگره شهدای استان عنوان کرد .

در این نشست خبری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز درباره برپایی نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و نمایشگاه استانی قرآن و عترت گفت: این نمایشگاه با هدف ترویج فرهنگ مبارزه ، ایثار و شهادت با حضور 180 ناشر در حوزه دفاع مقدس و قرآن و عترت   در 200 غرفه برپا می شود

گفتنی است اولین کنگره بزرگداشت شهدای استان کرمان 20 سال پیش برگزار شد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی