روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

معاون دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه پرونده الکترونیک سلامت برای بالای ۹۵ درصد مردم استان کرمان ارائه می‌شود گفت: بسته جامع خدمتی در مراکز بهداشتی برای تمام سنین از بدو تولد تا سالخوردگان ارائه می‌شود.

سیدوحید طباطبایی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر کرمان با گرامیداشت هفته سلامت اظهار داشت: هر ساله از اول تا هفتم اردیبهشت در کشور ما هفته سلامت نامگذاری شده و شعار هفته سلامت امسال «پوشش همگانی سلامت» است.

وی با بیان اینکه منظور از پوشش همگانی سلامت این است که همه مردم جامعه بتوانند خدمات اولیه سلامت را در هر زمانی بدون اینکه فشار مالی بر آنها وارد شود، دریافت کنند گفت: البته در هیچ کشوری اینگونه نیست که خدمات سلامت کاملا رایگان ارائه شود. معاون دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه مردم حق دارند به سلامتی برسند و در کشور ما خانه‌های بهداشت و مراکز بهداشت شهری و روستایی نخستین مراکز مراجعه مردم در بحث سلامت هستند افزود: در این مراکز خدمات اولیه سلامت ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر به برکت انقلاب اسلامی پایگاه‌های سلامت در شهرها و روستاها وجود دارد گفت: بسته جامع خدمتی در این مراکز برای تمام سنین از بدو تولد تا سالخوردگان ارائه شده و روانشناس بالینی و کارشناس تغذیه هم در این مراکز وجود دارد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی