روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: موکب‌هایی از استان کرمان در حمیدیه مستقر شده‌اند و هر وعده بین 2 هزار و 500 تا 3 هزار پرس غذا در بین مردم توزیع می‌کنند.

غلامعلی ابوحمزه در نشست خبری اظهار داشت: از مردم و مسئولان استان کرمان برای راهپیمایی و حمایت از سپاه در برابر اقدام رئیس جمهور آمریکا که سپاه پاسداران را در زمره گروه‌های تروریست مطرح کرده، تشکر و قدردانی می‌کنم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان عنوان کرد: یکی از تدابیر حکیمانه و عمیق و دقیقی که امام راحل در بدو پیروزی انقلاب اسلامی اتخاذ کردند و این حرکت در همه انقلاب‌های دنیا نه‌تنها کم‌نظیر بلکه بی‌نظیر است شکل‌گیری نهادهای انقلابی از جمله بحث تشکیل سپاه بود.

وی با بیان اینکه سپاه و بسیج مستضعفین برای حراست و حفاظت از انقلاب و دستاوردهای آن تاسیس شد، تصریح کرد: در طول 40 سال انقلاب اسلامی سپاه در همه عرصه‌ها نقش‌آفرین بوده است.

ابوحمزه با اشاره به اینکه نقش سپاه بر می‌گردد به نگاه نافذ و عمیقی که امام راحل داشتند، گفت: امام در جمله معروف خود در مورد سپاه فرمودند، اگر سپاه نبود کشور هم نبود و هرچه از عمر انقلاب می‌گذرد این جمله را دقیق‌تر وعمیق‌تر می‌بینید.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بیان کرد: این کینه و خباثتی که نسبت به سپاه آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها دارند برگرفته از این است که سپاه در طول این چهل سال توانسته تکلیف، رسالت و مسئولیت خود را به بهترین وجه انجام دهد.

ابوحمزه با اشاره به اینکه سپاه همچنان خادم و بازوی ولایت مطلقه فقیه است، ابرازداشت: سپاه تمام توان خود را در خدمت نظام و انقلاب اسلامی گذاشته است و فقط تدابیر و عوامل حکیمانه امام بزرگوار و مقام معظم رهبری را انجام می‌دهد.

وی تاکید کرد: 100 نفر از گروه‌های جهادی متخصص از استان کرمان به منطقه سیل‌زده پل‌دختر لرستان اعزام و به مدت 10 روز در این منطقه خدمات به مردم ارائه کردند.

ابوحمزه با بیان اینکه مسئولیت شهرستان حمیدیه در خوزستان نیز به سپاه ثارالله استان کرمان واگذار شد، عنوان کرد: 15 روستا در این شهرستان زیرآب رفته بودند و از 15 روستا 11 روستا آب آنها تخلیه شده و مردم کم‌کم وارد روستاها و خانه‌های خود می‌شوند و تنها چهار روستا آب در آنها جریان دارد و امیدواریم بتوانیم هر چه زودتر این روستاها را هم از آب تخلیه کنیم.

وی افزود: موکب‌هایی از استان کرمان در حمیدیه مستقر شده‌اند و هر وعده بین 2 هزار و 500 تا 3 هزار پرس غذا در بین مردم توزیع می‌کنند، همچنین 259 میلیون تومان وجه نقد در سطح نواحی سپاه و مقاومت بسیج جمع‌آوری شده و در اختیار سیل‌زدگان قرار گرفته است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه بیش از 50 دستگاه ماشین‌آلات سبک و سنگین ازاستان کرمان به شهرستان حمیدیه اعزام شده، بیان کرد: 30 کامیون اقلام نیز از طریق مرم، ادارات، شهرک‌های صنعتی و معدنی جمع‌آوری شد شهرستان حمیدیه اعزام شدند.

ابوحمزه گفت: استان کرمان تنها استانی در کشور بود که همه مسئولین استانی آن از جمله نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان، استاندار و معاونان استاندار و مدیران ادرات مختلف در شهرستان حمیدیه حضور پیدا کردند. وی بیان داشت: همایش ملی رسانه‌های نوین در شکل‌دهی نهادهای اجتماعی در تاریخ 12 اردیبهشت ماه سال جاری در دانشگاه تحصیلات تکمیلی ماهان برگزار می‌شود و از وزیر ارتباطات، معاون وزیر ارشاد، رئیس سازمان بسیج رسانه کشور برای حضور در این همایش دعوت به عمل آمده است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی