روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: هفته دفاع مقدس بزرگداشت هویت، عزت و ارزش های اسلامی ملتی است که با ایثار و از خودگذشتگی جوانان به دست آمده و این هفته فرصت مغتنمی است که پاسدار خون همه آنهایی باشیم که برای استقلال، امنیت و دفاع از شرف و کیان این کشور عزیزترین سرمایه خود را در طبق اخلاص گذاشتند و امیدواریم ما معلمان بتوانیم گوشه ای از ایثار و فداکارای شهداء را در کلاس بیان بکنیم.

به گزارش ایسنا مجتبی زینی‌وند صبح روز اول مهرماه در آیین بازگشایی مدارس در کرمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: بریده باد دستی که بخواهد نام شهداء را از کوچه ها بردارد و نام شهداء را در ذهن ما کمرنگ بکند. هویت و عزت ما شهداء هستند.

وی افزود: هفته دفاع مقدس بزرگداشت هویت، عزت و ارزش های اسلامی ملتی است که با ایثار و از خودگذشتگی جوانان به دست آمده و این هفته فرصت مغتنمی است که پاسدار خون همه آنهایی باشیم که برای استقلال، امنیت و دفاع از شرف و کیان این کشور عزیزترین سرمایه خود را در طبق اخلاص گذاشتند و امیدواریم ما معلمان بتوانیم گوشه ای از ایثار و فداکارای شهداء را در کلاس بیان بکنیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: امروز داشتن یک جامعه توسعه یافته و قدرت علمی، صنعتی و اقتصادیِ بالا در کشورها مستلزم تربیت و ساختن انسان های توانمند، متعهد، با مهارت و دارای توانمندی های فردی و اجتماعی در کلاس درس است.

زینی وند با بیان اینکه اگر قرار است جامعه ای توسعه پایدار داشته باشد، حتما باید به مدرسه و آموزه های مدرسه توجه بشود، تصریح کرد: قدرت و توانایی از آن کشوری است که به آموزش و پرورش و مدرسه و کادر آن توجه کند که این زیربنای توسعه پایدار است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی