روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

رییس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان معرفی شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر کرمان در آئین تکریم از خدمات مهدی صدفی رییس سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان و معارفه رییس جدید این نهاد با حضور قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با تبیین خدمات «مهدی صدفی» رییس سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان عنوان کرد: مسئولیت‌پذیری و تلاش فراوان برای بهتر انجام شدن کارها؛ در کنار سختی کار و موانع، با روحیه امیدواری، نشاط و گشاده‌رویی؛ خلاقیت در کار و ارتباط با نسل جدید از جمله ویژگی‌های برجسته «مهدی صدفی» رییس سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان هستند.

به گزارش ایسنا، محمدجواد فدایی استاندار کرمان نیز در این با اشاره به نقش مهم شورای تبلیغات اسلامی در برگزاری مراسم گفت: مراسم ملی و مذهبی باعث هم‌بستگی ملی، هویت ملی جامعه و تربیت اجتماعی جوانان می‌شوند بنابراین برگزاری این مراسم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

استاندار کرمان عنوان کرد: با برگزاری مراسم مذهبی در حقیقت به صورت غیرمستقیم به جوانان آموزش می‌دهیم و در تربیت اجتماعی جوانان موثر است، لذا اگر از دید جامعه شناسی و روانشناسی بنگریم به اهمیت این مراسمات پی خواهیم برد.

مهدی صدفی، رییس سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: همه توفیقاتم به دلیل لطف خداوند، همراهی مردم و همکاری مسئولین بوده است.

به گزارش ایسنا، «مهدی صدفی» از سال 83 رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان بود که در این آئین از خدمات 15 ساله وی تکریم و آقای انجم‌شعاع به عنوان رییس جدید این نهاد معرفی شد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی