روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

مشاور معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مرکز آزمون الکترونیک دانشگاه علوم‌پزشکی رفسنجان پایان امسال راه‌اندازی می‌شود.

حمید اکبری در نشست معاون آموزشی و مدیران مراکز توسعه آموزش دانشگاه‌های کلان منطقه هشت آمایشی در کشور در تشریح طرح تحول آموزشی گفت: سال 94 برنامه‌ریزی شد که باید بر اساس پیشرفت‌هایی که در دنیا صورت گرفته ما هم برنامه پیشرفت آموزش را تنظیم کنیم و پیشرفت قابل توجهی داشته باشیم. اکبری ادامه داد: برنامه تحول آموزشی در 11 بسته نوشته شده که ما را به مرجعیت علمی در منطقه برساند و دانشگاه‌هایمان را ماموریت‌محور کنیم تا در کنار آموزش و مسائل جاری یک ماموریت مشخص بر اساس توانمندی هر دانشگاه به عهده بگیرند و پیش ببرند تا در نتیجه بتوانند مشکلات کشور را حل کنند.

وی خاطرنشان کرد: سیستم آموزش مجازی یکی از این اهداف این طرح بوده تا بتوانیم آزمون‌ها را استاندارد کنیم و آزمون را از حالت کاغذی به صورت الکترونیکی برگزار کنیم که این مهم هم به نفع دانشجو و هم به نفع دانشگاه است و باید از امکانات آموزشی دنیا در سیستم مجازی استفاده کنیم. مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: از دستاورد این نشست این بود که برای رفسنجان کمک کنیم مرکز آزمون الکترونیک که دانشگاه رفسنجان ندارد و لازم است داشته باشد، راه‌اندازی کنیم چراکه دانشجویان مجبورند به کرمان بروند بنابراین امیدوارم این مرکز تا آخر امسال راه بیفتد که کمک بزرگی در این راستا خواهد بود. وی متذکر شد: همه رشته‌ها اعم از آزمون علوم پایه، پیش کارورزی، رزیدنت‌ها و آزمون‌های واحدها که هر ترم برگزار می‌شود باید الکترونیکی برگزار شود.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی