روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

رییس پارک علم و فناوری استان کرمان از پرداخت ۱۱۰ میلیارد ریال تسهیلات از ابتدای سال ۹۸ تاکنون به شرکت های دانش بنیان این استان خبر داد.

مسعود ترکزاده ماهانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه رقم تسهیلات پرداخت شده به پارک علم و فناوری نسبت به سال گذشته افزایش داشته است افزود: ۱۵ شرکت دانش بنیان و ۱۷ شرکت مستقر در پارک علم و فناوری استان از این تسهیلات استفاده کرده اند.

وی تصریح کرد: این تسهیلات با هدف کاهش ریسک شرکت های دانش بنیان، توسعه بازار و محصولات و تامین سرمایه در گردش به شرکت های دانش بنیان کرمانی اختصاص یافته است.

رییس پارک علم و فناوری استان کرمان اظهار داشت: همچنین از محل منابع صندوق نوآوری و شکوفایی، بانکهای عامل و منابع صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان، مبلغ ۴۲۰ میلیارد ریال تسهیلات کم بهره برای ۲۸ شرکت دانش بنیان ارزیابی شده استان مصوب شده است.

ترکزاده ماهانی اظهار داشت: شرکت های دانش بنیان و فناور استان کرمان برای اطلاع و شرایط استفاده و دریافت این تسهیلات به مجموعه پارک علم و فناوری کرمان مراجعه کنند.

وی بیان کرد: به همت دانشگاه علوم پزشکی کرمان و پارک علم و فناوری استان کرمان رویداد سه روزه کارآفرینی، تغذیه و سلامت به عنوان نخستین رویداد دانشجویی کارآفرینی در حوزه تغذیه از ۲۰ تا ۲۲ آذر در محل مرکز نوآوری استان برگزار شد و ۱۰ ایده برتر به مرحله کار تیمی راه یافت که در پایان پس از ارزیابی و داوری سه ایده منتخب نهایی شدند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی