روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

سرهنگ محمد پساوند طی مراسمی به عنوان فرمانده جدید سپاه رفسنجان معرفی شد.

فرمانده سابق سپاه شهرستان رفسنجان در این مراسم با بیان اینکه فعالیت‌های عمرانی و زیرساختی در شهرستان برخی به اتمام رسیده و برخی نیاز به پیگیری دارد، افزود: راه اندازی سوله‌های صالحین چند منظوره به اتمام رسیده است و سالن ۹ دی کامل شده است، احداث فاز دوم درمانگاه امام خمینی (ره) در حال انجام است که کمک حال مجموعه بهداشتی شهرستان خواهد بود.

وی بیان کرد: ۱۰ پایگاه مقاومت بسیج در رفسنجان طی ۲۲ ماه گذشته شکل گرفت و یکی از موضوعات مهم در رفسنجان گردان عملیاتی و احداث میدان تیر بود که مورد نیاز رفسنجان است که تجهیز و تکمیل شده و برگ زرینی در تاریخ رفسنجان است.

وی ادامه داد: سالن‌های ورزشی و زمین‌های چمن با کمک مجموعه سپاه تجهیز شده اند و اقدامات انجام شده به عنوان برگ زرینی در تاریخ رفسنجان ماندگار خواهد شد.

شاهرخی یادآور شد: همدلی سپاه در کنار نیروهای امنیتی کمک زیادی به امنیت پایدار در شهرستان کرد، با همدلی شورای تأمین و همکاری مقاطع مختلف در ابعاد اجتماعی توانستیم خدمات گسترده‌ای در راه اندازی صندوق‌های قرض الحسنه برای ترویج بانکداری بدون ریا و کمک به افراد نیازمند ارائه دهیم.

شاهرخی افزود: در بحران کرونا نیز سپاه و بسیجیان شهرستان رفسنجان کمک‌های مؤمنانه در قالب رزمایش مواسات به فرمایش مقام معظم رهبری به مردم و قشر آسیب دیده ارائه دادند.

فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه رفسنجان نیز در این مراسم با اشاره به اولویت‌های برنامه سپاه، ابراز داشت: اجرای برنامه‌های امدادی سپاه، بحث تدوین گام دوم انقلاب اسلامی با تاکید بر هفت محور و تشکیل گروه‌های هفتگانه و تدوین بیانیه توسط اقشار مختلف بسیج از جمله این اولویت‌ها است.

فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه رفسنجان تصریح کرد: رویکرد ما وحدت و تعامل است، ان شالله در سایه وحدت بتوانیم خدمتگزار واقعی برای مردم شهید پرور رفسنجان باشیم.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی