روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

مس رفسنجان که برای برگزاری جشن قهرمانی به ساوه سفر کرده بودند، بر خلاف پیش بینی ها نتیجه را به میزبان خود واگذار کردند تا صعود صدرنشین قاطع لیگ برتر فعلا به تعویق بیفتد.

از هفته سی و یکم لیگ دسته یک کشور و در ورزشگاه شهید چمران ساوه دیدار دو تیم خوشه طلایی ساوه و مس رفسنجان با نتیجه 3 بر 1 به سود میزبان تمام شد.

مس رفسنجان در ابتدا و در دقیقه ۲۱ با ارسال محسن آذرباد به داخل محوطه جریمه که توسط نادر هوشیار بازیکن خوشه طلایی دروازه این تیم باز شد تا در نیمه اول با پیروزی به رختکن بروند. اما در نیمه دوم و در دقیقه ۷۵ رضا مغولی از روی ضربه ایستگاهی و از پشت محوطه جریمه به گل اول و در دقیقه ۸۱ توسط محمد سرفراز به گل دوم رسیدند. بازیکنان مس که چیزی برای از دست دادن نداشتند در دقایق پایانی، برای جبران گل های خورده در زمین میزبان خیمه زده بودند در دقیقه ۹۵ و روی یک غافلگیری و اشتباه گل سوم را توسط رضا مغولی دریافت کردند تا مس رفسنجان پنجمین شکست خود را در این فصل تجربه کند.

مس رفسنجان با این باخت با همان 60 امتیاز صدرنشین لیگ دسته اول ماند، اما باید هر چه سریعتر به این روند منفی خاتمه دهند و کار صعود را پیش از هفته سی و چهارم و بازی آخر به اتمام برسانند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی