روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

دفتر موسسه خیریه کوثر طی مراسمی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین در کشکوئیه افتتاح شد.

محسن اسماعیلی در حاشیه این مراسم با اشاره به سابقه 9 ساله خیریه کوثر و هدف اصلی آن که تأمین جهیزیه بوده است اظهار داشت: تا امروز نزدیک به 900 مورد جهیزیه به ارزش 2 میلیارد و 800 میلیون تومان به نوعروسان نیازمند اهدا شده است.

وی عنوان داشت: همچنین 2 میلیارد و 600 میلیون تومان وام بدون بهره از محل صندوق خیریه به نیازمندان واقعی شهرستان اعطا شده است.

وی از خیّران به عنوان بازوی اصلی و توانمند موسسه نام برد و ضمن تشکر و قدردانی از آنها و همچنین حمایت مسولان، اظهار داشت: هدف خیریه کوثر رقابت نیست و با وجود 21 خیریه در سطح شهرستان رفسنجان خیریه‌های فعال با هم همکاری می‌کنند و برای جلوگیری از موازی کاری تمام نیازمندانی که به خیریه‌ها مراجعه می‌کنند نام‌شان در یک سایت ثبت می‌شود.

اسماعیلی با اشاره به این که در کشکوئیه هم این برنامه اجرا می‌شود اظهار امیدواری کرد همراه با خیریه آبشار عاطفه‌ها که در این منطقه شعبه دارد، همکاری لازم جهت ارائه خدمات متنوع انجام گیرد.

وی اضافه کرد: در کشکوئیه نزدیک به 50 خانواده زیر پوشش داریم و حداقل اقلام اصلی جهیزیه شامل یخچال، اجاق گاز، فرش و لوازم دیگر را به آنها اهدا کردیم و همواره سعی کردیم گرهی از کار نیازمندان با حفظ کرامت کامل خانواده‌ها باز کنیم که به لطف خدا و با توجه به رضایت مردم تا اینجا موفق بودیم.

مدیرعامل خیریه کوثر دلیل دایر شدن این شعبه در کشکوییه را جذب خیّران برای کمک‌رسانی بهتر و بیشتر و برداشتن مسافت راه از پیش پای نیازمندان عنوان و تصریح نمود: مسیر رفت و برگشت برای این افراد، طولانی و پرخطر است و خانواده‌ها واقعا توان پرداخت کرایه رفت و برگشت را ندارند، لذا با تشکیل این شعبه در همین جا پرونده تشکیل و رسیدگی می‌شود.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی