روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

به مناسبت روز روستا، روستای خَبر شهرستان بافت به عنوان روستای بدون بیکار معرفی و عملیات اجرایی ۴۲روستای بدون بیکار در استان کرمان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در مراسمی که به همین منظور در روستای خَبر بافت برگزار شد، معاون تجهیز و تخصیص منابع صندوق کارآفرینی امید کشور گفت :۱۴۰میلیارد تومان اعتبارات از مرحله پنجم تسهیلات اشتغال پایدار روستایی به استان کرمان اختصاص می یابد.

امین خلیلی گفت: با پیگیری‌های مقام معظم رهبری در راستای رونق تولید به روستاها کمک زیادی شده و استان کرمان عملکرد بسیارخوبی در جذب منابع داشته و صندوق کارآفرینی امید استان کرمان با پرداخت 114 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی، برای 2700نفر در استان شغل ایجاد کرده است.

خلیلی افزود: صندوق کارآفرینی امید تاکنون با پرداخت 2400میلیارد تومان تسهیلات، برای 65 هزار و 600 نفر شغل ایجاد کرده است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمان هم گفت: از ابتدای سال۹۷ تا کنون ۳۰میلیارد ریال تسهیلات برای ۳۱طرح اشتغالزایی روستای گردشگری خَبر شهرستان بافت پرداخت شده است.

ور واجد افزود: همزمان با مراسم بهره‌برداری از روستای بدون بیکار بخش مرکزی خبر شهرستان بافت، عملیات ۴۲روستای بدون بیکار و هر روستا یک محصول در سراسر استان کرمان با تخصیص اعتباری بالغ بر یکهزار میلیارد ریال آغاز شد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی