روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

شهردار رفسنجان از اعمال تخفیف ۳۰ درصدی شهرداری برای پرداخت عوارض به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و اولین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

"محمد مختاری" با اعلام این خبر اظهار کرد: در جلسه شورای شهر رفسنجان با پیشنهاد شهرداری مبنی بر طرح تشویقی که به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و اولین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، موافقت شد.

وی در تشریح این طرح افزود: در طرح تشویقی ارائه شده توسط شهرداری، شهروندانی که عوارض خود را به صورت نقدی و یکجا پرداخت نمایند، می توانند از اول بهمن ماه تا پایان اسفند ماه ۹۹ از این تخفیفات ویژه که شامل ۳۰ درصد در بهمن ماه و۲۰ درصد در اسفندماه است، بهره مند شوند.

مختاری بیان کرد: همه عوارض شهرداری به استثناء عوارض کمیسیون ماده ۱۰۰، تاسیسات، سهم معوض، خدمات شهری، نوسازی و خدمات وعوارضی که شهرداری از طرف ادارات دیگر عامل وصول آن می باشد، مشمول این تخفیفات خواهند بود.

وی با اشاره به عوارض مابه التفاوت تمدید پروانه گفت: تمدید پروانه های ساختمان و تبدیل عدم خلاف ها با هر نوع کاربری که بیش از یکماه از مدت اعتبار آنان گذشته شده باشد شامل ۷۵ درصد تخفیف خواهند شد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی