روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان با اشاره به ثبت ۱۶ هزار و ۴۲۰ اسم در سامانه اشتغال استان گفت: بیش از۸۰ درصد اشتغال در ۱۱ دستگاه استان انجام می‌شود در حالی‌که ۳۸ دستگاه در حوزه اشتغال نقش دارند.

محمدرضا اسماعیلی در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان کرمان با بیان اینکه قرار بود که طرح اشتغال استان در سال 97 تا پایان دی ماه قرار به 50 درصد برسد افزود: صنعت، معدن و تجارت شمال و جنوب استان، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، بهزیستی، جهاد کشاورزی شمال و جنوب استان، دانشگاه علوم پزشکی کرمان و سیرجان، صندوق کارآفرینی امید، آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی جیرفت بیشترین سهم اشتغال استان را به خود اختصاص داده‌اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با بیان اینکه تاکنون 16 هزار و 420 اسم در سامانه اشتغال استان ثبت شده است خاطر نشان کرد: بیش از 35 هزار شغل تعهد اشتغال استان کرمان در برنامه دو سالانه است.

وی با اشاره به اینکه در شش ماهه نخست سال جاری، 6 هزار و 348 فرصت شغلی به کاریابی‌های استان ارجاع داده شده است گفت: این در حالی است که بیش از 4 هزار نفر متقاضی کار بودند و در سامانه ثبت‌نام‌کرده‌اند.

اسماعیلی با بیان اینکه از این تعداد فقط هزار و 900 نفر شغل بدست آورده‌اند عنوان کرد: این بدان معنا است که فرصت‌های اشتغال استان با متقاضیان همخوانی ندارند.

وی با اشاره به ابلاغ 131 میلیارد تومان اعتبارات خود اشتغالی، مشاغل خانگی، خرد و کوچک در استان کرمان گفت: از این میزان 6 هزار و 589 مورد به بانک معرفی و سه هزار و 154 مورد معادل 46 میلیارد تومان پرداخت شده است.

در این جلسه مهدی حسینی‌نژاد مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با بیان اینکه تعهدات اشتغال خود را تا پایان سال انجام می‌دهیم اظهار داشت: واحدهای ما از طریق آزمون نیروی مورد نیاز خود را جذب می‌کنند.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با اشاره به اینکه تا‌کنون قریب 55 درصد نیروی تعهد شده ‌جذب شده ‌است عنوان کرد: از 5 هزار و 800 نفر تعهد اشتغال ما در استان بیش از 3 هزار نفر جذب شده است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی