روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

افزایش 17.2 درصدی مصرف بنزین در استان کرمان

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان اظهار داشت: تا شهریور ماه سال جاری استان کرمان رتبه پنجم بیشترین عرضه فرآورده نفت و گاز را به خود اختصاص داده است که در مجموع 17.2 درصد افزایش مصرف بنزین و 21.5 درصد در بخش نفت و گاز نسبت به 6 ماهه سال گذشته را داشتیم.

فضل‌ا... اکبری بیان داشت: اما از ابتدای سال تاکنون در بحث عرضه فرآورده‌های نفتی نسبت به مدت مشابه سال قبل یک رتبه تنزل کرده و در جایگاه ششم قرار گرفتیم که بنزین از 17.2 درصد به 14.5 درصد و نفت و گاز از 21.5 به 15.5 درصد کاهش یافته است که عرضه آن از دو طریق کارت‌های سوخت آزاددر اختیار جایگاه‎ها و کارت‌های سوخت شخصی صورت می‌گیرد.

اکبری اضافه کرد: می‌طلبد که اداره کل حمل و نقل و پایانه‎ها شرکت‌های حمل و نقلی را که بارنامه صوری صادر می‌کنند، شناسایی و با آن‌ها برخورد کرده و نسبت به لغو مجوز آن‎ها اقدام کند و خودروهای درون‌شهری بر اساس فعالیتی که انجام می‌دهند و مستندات دقیق سوخت خود را دریافت کنند.

وی افزود: فرمانداران با توجه به اینکه رئیس شورای تأمین و کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و کمیته سوخت شهرستان محسوب می‎شوند به راحتی می‌توانند، ما را در بحث مبارزه با قاچاق سوخت یاری کنند که بهترین راهکار برای این امر استفاده از سیستم‌های پایش تصویری است و به جایگاه‎هایی که نسبت به این امر اقدام نکنند، سوخت ندهند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی