روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

استاندار کرمان با بیان اینکه نقش بانک تجارت در توسعه استان قابل تقدیر است گفت: این بانک بیش از ۳۰ هزار میلیارد تومان در پروژه‌های استان کرمان سرمایه‌گذاری کرده است.

محمدجواد فدایی در دیدار دولت‌آبادی مدیرعامل بانک تجارت کشور با وی با بیان اینکه نقش بانک تجارت در توسعه استان قابل تقدیر است و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد اظهار داشت: بانک تجارت بیش از 30 هزار میلیارد تومان در پروژه‌های استان کرمان سرمایه‌گذاری کرده است.

در این جلسه رضا دولت‌آبادی مدیرعامل بانک تجارت کشور با بیان اینکه شعبه بانک تجارت گل‌گهر در کرمان روز گذشته افتتاح شد اظهار داشت: در مجموع کشور در حال کاهش تعداد شعب هستیم اما در کرمان به واسطه نیاز استان به شعب خود اضافه کردیم.

وی با بیان اینکه در استان کرمان هیچ مشکلی نداریم عنوان کرد: در استان کرمان در چند کنسرسیوم شرکت کردیم که توسعه استان را به‌همراه دارد.

مدیرعامل بانک تجارت کشور با اشاره به اینکه عمده پروژه‌های شرکت ملی مس با حمایت بانک تجارت در استان انجام می‌شود و در پروژه انتقال آب به استان کرمان هم سرمایه‌گذاری کردیم افزود: مشتریان ما به بانک وفادار هستند و به‌همین دلیل توانستیم در پروژه‌ها سرمایه‌گذاری داشته باشیم.

در این جلسه رضا سنجری مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان در این جلسه با اشاره به اینکه بانک تجارت از بانک‌های خوب در استان کرمان است گفت: بانک تجارت همکاری خوبی در پروژه‌های استان دارد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی