روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

ایجاد اشتغال اولویت برنامه های مدیران کرمان اعلام شد.

به گفته استاندار کرمان ایجاد اشتغال به عنوان یکی از موارد زیربنایی برای حل بسیاری از مسائل در اولویت برنامه های مسئولان این استان قرار دارد.

به گزارش ایرنا، استاندار کرمان روز دوشنبه در چهارمین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری کرمان در سال جاری ایجاد اشتغال را یکی از نخستین اولویت های این استان برشمرد و گفت: تمام دستگاه ها باید به وظیفه خود در حوزه ایجاد اشتغال عمل کنند.

وی حل مشکل اشتغال را نیازمند همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی برشمرد و اظهار داشت: ایجاد اشتغال، اولویت نخست استان کرمان است زیرا بسیاری از مسائل به بیکاری و نبود اشتغال در استان بر می گردد. استاندار کرمان با بیان اینکه تمام دستگاه ها در حوزه اشتغال تلاش های خوبی داشته اند گفت: در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمان مقرر شد با توجه به مشکل ضمانت وام درخواستی افراد تحت پوشش کمیته امداد برای اشتغال، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ظرف یک ماه بررسی های لازم را انجام دهند تا صندوق حمایت از توسعه کشاورزی این وامها را ضمانت کند. فدائی خاطرنشان کرد: در صورتی که مشکل ضمانت به یکی از روش های مورد نظر حل شود، در سال جاری ۱۲ هزار شغل از سوی کمیته امداد ایجاد می شود. وی تصریح کرد: معاون اجرایی معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور نیز اعلام کرد منابع مالی لازم برای هر تعداد شغلی که از سوی کمیته امداد استان در سال جاری ایجاد شود را تامین خواهند کرد. وی گفت: در این جلسه همچنین مقرر شد که با نظر کمیته فنی، بخشی از منابع حمایتی (حداکثر ۴۰ میلیارد تومان) به اشتغال روستایی منتقل شود و در این رابطه اولویت های کمیته امداد رعایت شود.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی