روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

شهردار رفسنجان گفت: هیچ نظارتی بر قیمت مصالح ساختمانی اعم از شن و ماسه و … وجود ندارند و قیمت‌ها به شدت بالا است.

محمدرضا عظیمی‌زاده در جلسه بررسی طرح اقدام ملی مسکن در رفسنجان اظهار داشت: باید برای بازآفرینی شهری و بافت فرسوده و سکونتگاه غیررسمی اهدافی دنبال شود یکی اینکه خدمات زیربنایی مانند اصلاح معابر، آب و برق و ... خدمات روبنایی شامل پارک، مراکز درمانی، آموزشی و ... است که توسط دستگاه‌ها تأمین شود.

وی افزود: ساخت و سازها باید با رعایت ضوابط و معیارهای حاکم بر شهر کیفیت پیدا کند که یک بخش از آن وظیفه شهرداری است که آن را انجام می‌دهد.

وی بیان کرد: دولت با تأمین زمین و دستگاه‌ها برای استقرار خدمات باید هماهنگ باشند تسهیلاتی دولت در اختیار سازندگان قرار دهد که یکی از مشکلات جدی که داریم سند مالکیت است که جلوی وام گرفتن را می‌گیرد و خیلی از کسانی که شرایط وام دارند بابت وثیقه دچار مشکل شده‌اند که باید راهکاری در این زمینه باشد و به هرنحوی باید مشکل دریافت وام برطرف شود. شهردار رفسنجان تصریح کرد: نگاه ‌ما به پروژه‌های شهری نگاه سرمایه‌گذاری است و هر پروژه‌ای که شهرداری کار می‌کند باید ارزش افزوده به شهر و سرمایه‌های مردم بدهد. شهردار رفسنجان با انتقاد از عدم نظارت بر قیمت مصالح ساختمانی در این شهر، تصریح کرد: در رفسنجان نظارتی بر قیمت مصالح ساختمانی نیست در خصوص شن و ماسه و ... خودشان تصمیم می‌گیرند و قیمت‌ها به شدت بالا رفته و این کار هزینه ساخت و قیمت تمام شده مسکن را بالا می‌برد که باید این موضوع حتما کنترل شود.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی