روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان گفت: در برخی دستگاه‌ها افزایش حقوق‌ها خارج از نُِرم قانونی است و این در حالیست که افزایش ضریب حقوق شرایط ویژه خودش را دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، جعفر رودری پیش از ظهر شنبه در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان کرمان در خصوص آخرین وضعیت بودجه استان کرمان گفت: در سال جاری بودجه هزینه‌ای استان ۶۰۰ میلیارد تومان بوده که ۴۷۰.۴ میلیارد تومان معادل ۷۸.۳ درصد تخصیص داده شده است.

وی افزود: حقوق دی ماه و سایر پرداخت‌ها به دستگاه‌ها پرداخت شده است اما مشکلی که وجود دارد این است که در برخی دستگاه‌ها افزایش حقوق‌ها خارج از نُرم قانونی است و این در حالیست که افزایش ضریب حقوق شرایط ویژه خودش را دارد؛ بنابراین دستگاه‌های دولتی باید این موضوع را مد نظر قرار دهند و مشکل را حل کنند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان گفت: برخی دستگاه‌ها حقوق ۱۲ ماه را در ۱۰ ماه پرداخت کرده‌اند که مشکل ما در بودجه هزینه‌ای است.

رودی تصریح کرد: ما کسری‌ها را قبول داریم زیرا امسال هزینه‌های افزایش نرخ سوخت، دیتاها و … را داشتیم.

وی یادآور شد: هزار و ۹۱۱ میلیارد تومان بودجه تملک دارایی‌های سرمایه‌ای ابلاغی بوده که ۷۴۴ میلیارد تومان معادل ۳۸.۹ درصد تخصیص داده شده است.

رودری گفت: تقریباً ۷.۶ درصد اسناد خزانه ما یک ساله است همچنین در بخش اسناد خزانه جذب دستگاه‌های اجرایی ۲۸ درصد است در حالی که از ۵.۵ میلیارد تومان اسناد خزانه و موافقت نامه‌ها تنها ۱۴۲ میلیارد تومان جذب شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان گفت: طبق قانون بودجه ارسال صورتحساب‌ها باید اردیبهشت ماه است که تلاش می‌کنیم به موقع جذب شود.

رودری یادآور شد: در ۹ ماهه سال جاری ۳ .۴۹۱ میلیارد تومان مازاد درآمد داشتیم، در حوزه اسناد تسویه بیش از ۶۵۰ میلیارد تومان بابت تسویه پیمانکاران و بدهی دستگاه‌ها به پیمانکاران داشتیم که ۷۶ میلیارد تومان آن امکان پذیر بود.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی