روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

تعطیلی باشگاه های خصوصی تا پایان فروردین ۹۹مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با اشاره به اینکه بیشترین آسیب کرونا به حوزه ورزش وارد شده ، گفت: بیش از چهار هزار مربی و باشگاه‌دار این استان پس از شیوع ویروس کرونا بیکار شدند.

میثم پاریزی روز یکشنبه در دیدار با استاندار کرمان افزود: مجوز فعالیت با تصمیم ستاد مقابله با کرونا به تعدادی از رشته‌های ورزشی استان کرمان به صورت بسیار محدود داده شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان تصریح کرد: سال ۸۶ ورزشگاه مس در شهربابک، رفسنجان و کرمان کلنگ زنی شد و رفسنجان و کرمان باتوجه به احتمال لیگ برتری شدن تیم های فوتبال این شهرستان‌ها در ساخت و ساز این مجموعه ها پیش هستند.

وی ادامه داد: شرکت صنایع ملی مس در قالب معین اقتصادی طرح های مشارکتی در شهربابک انار و رفسنجان انجام داده که با این اقدامات چند برابر اعتبارات دولتی در این حوزه پروژه داشتیم و هنوز هم ۴۰ پروژه در دست اقدام وجود دارد که پروژه ورزشگاه ۲۲ هزارنفری مس کرمان، ۱۵ هزار نفری رفسنجان و ۱۰ هزارنفری شهربابک بزرگترین افتتاح های بزرگ کشور هستند که با حمایت مدیرعامل مس و استاندار تا پایان دولت به بهره برداری می‌توانند به بهره‌برداری برسند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی