روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

آب خلیج فارس ۱۵ تیرماه امسال به گل‌گهر سیرجان می‌رسد - ایرنامدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر گفت: طرح انتقال آب به این منطقه معدنی و صنعتی تا ۱۵ تیرماه با حضور یکی از مقام‌های ارشد کشور به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، جمشید ملارحمان در نشست بررسی روند اجرای طرح‌های توسعه‌ای گل‌گهر افزود: یکهزار و ۲۰۰ میلیارد تومان پول برای اجرای طرح انتقال آب از خلیج‌فارس به سیرجان در سال ۹۸ پرداخت شده است.

وی اظهار داشت: وصول مطالبات معوق مانده گل‌گهر از شرکت‌های دیگر، بهبود وضعیت مالی شرکت و افزایش سرمایه شرکت به ۱۰ هزار میلیارد تومان در سال جدید، بخشی دیگر از اقدامات توسعه‌ای شرکت گل‌گهر بوده است.

وی گفت: همچنین قرار است طی سال‌ جاری از سوی این شرکت و شرکت‌های هم‌گروه ۱۳ طرح توسعه‌ای در این منطقه افتتاح و اجرای ۱۳ طرح دیگر هم آغاز شود.

وی با حمایت از سیاست استاندار کرمان در زمینه توسعه استان تاکید کرد: گل‌گهر آمادگی دارد که در طرح‌های مرتبط دارای توجیه اقتصادی سرمایه‌گذاری کند.

استاندار کرمان نیز در این نشست بر ضرورت توجه شرکت‌های بزرگ معدنی و صنعتی به توسعه متوازن این استان تاکید کرد.

محمدجواد فدائی اظهار داشت: زمانی می‌توانیم از توسعه یافتگی سخن بگوییم که میانگین شاخص‌های توسعه در همه مناطق این استان بهبود یابد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی