روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اجرای سه طرح بزرگ در کرمان توسط شرکت سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی(شستا) اظهار کرد: با اجرای این طرح ها ۱۸۰۰ فرصت شغلی به صورت مستقیم در کرمان ایجاد می شود.

کتر "محمدرضا پورابراهیمی" شامگاه شنبه ۲۸ تیرماه در تشریح دستاوردهای سفر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) به استان کرمان اظهار کرد: از مدت ها قبل برنامه ریزی این سفر انجام شده بود که امروز انجام شد.

وی ادامه داد: در این سفر سه پروژه اصلی شامل افزایش تولید لاستیک در کرمان و سیرجان و طرح های مجموعه مس شهید باهنر در دستور کار قرار گرفت.

پورابراهیمی با اشاره به اینکه بخشی از این اقدامات آغاز شده است، افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده فاز اول ظرفیت تولید لاستیک بارز کرمان به میزان ۱۰ هزار تن تا پایان امسال به بهره برداری می رسد و افزایش ظرفیت نهایی ۳۴ هزار تنی طرح توسعه این کارخانه، در سال آینده به نتیجه خواهد رسید.

وی در خصوص طرح های مجموعه مس شهید باهنر هم عنوان کرد: یکی از اقدامات مدنظر در استان کرمان دسترسی به معدن است که چندین هفته گذشته جلسه ای در این خصوص برگزار و جمع بندی خوبی انجام شد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قرار است در خصوص معدن در استان با هماهنگی استاندار کرمان و سازمان صنعت، معدن و تجارت اقدامات خوبی در این زمینه انجام شود بیان کرد: تصور می شود با توجه به طرح های توسعه داخلی شرکت (به جز دسترسی به معدن) بیش از ۳۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان کرمان به واسطه مجموعه وابسته به شرکت سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی اتفاق بیفتد.

وی این اقدامات را بسیار مهم دانست و گفت: در شرایطی که بسیاری از فعالیت ها تحت تاثیر کرونا در منطقه و دنیا متوقف شده است، این قبیل اقدامات نشان دهنده اهتمام مدیران ارشد نظام جمهوری اسلامی ایران در پی گیری افزایش جهش تولید است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی