روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس همدان در گام آخر - ایرناعملیات احداث اولین مدرسه از 120 مدرسه‌ای که مقرر شده فعالان اقتصادی به محوریت اتاق کرمان و با همکاری دولت و موسسه خیریه مهرگیتی در استان احداث کند، طی آئینی با حضور استاندار، رئیس اتاق کرمان، سفیر افغانستان در ایران و جمعی از مدیران در روستای شرف آباد کرمان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمان، رئیس اتاق کرمان در این آئین گفت: اولین مدرسه از طرح احداث این مدارس در منطقه‌ای ساخته می‌شود که مهاجران افغانستانی بسیاری حضور دارند و زمین این مدرسه توسط خیّر مدرسه‌ساز علی رستمی اهدا شده است. سیدمهدی طبیب زاده، افزود: هر مدرسه با 6 کلاس قرار است ساخته شود اما این مدرسه 24 کلاسه است و در واقع 4 مدرسه را شامل می شود که امیدواریم با کمک تاجران کرمانی، ایرانی و افغانستانی بتوان مدرسه‌ای نمونه و شایسته برای دانش آموزان این منطقه بسازیم.

وی با تاکید بر اینکه هیچ تبعیضی نباید در ساخت و تجهیز مدارس وجود داشته باشد، بیان کرد: در چند روز آینده نیز کلنگ احداث سه مدرسه دیگر به زمین زده خواهد شد. طبیب‌زاده، از موسسه مهر گیتی و زهرا گیتی‌نژاد مدیرعامل این موسسه به دلیل ساخت 400 مدرسه در کشور قدردانی و اظهار کرد: قرار است 20 مدرسه نیز توسط این موسسه احداث شود.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی