روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان تا سه ماه آینده به طور کامل به بهره برداری خواهد رسید.

مجید فصیحی هرندی در جمع اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان قهرمان لیگ برتر ایران، با اعلام این مطلب افزود: بر اساس دستور مدیر محترم شرکت ملی صنایع مس، آقای دکتر سعدمحمدی و پیگیری مدیران محترم مجتمع مس سرچشمه امیدواریم این ورزشگاه هر چه زودتر به طور کامل به بهره برداری برسد.

فرماندار شهرستان رفسنجان با تقدیر از حمایتهای مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران از تیمهای فوتبال و فوتسال مس رفسنجان و نیز باقدردانی از دست اندرکاران تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان از جمله سرمربی و کادر فنی تیم و هیئت مدیره باشگاه مس رفسنجان برای قهرمانی در لیگ برتر بانوان، خاطرنشان کرد: رفسنجان در این دوران شاهد پیروزی های پی در پی و افتخارآفرینی بوده که مردم را شاد کرده و هیجان خاصی را در بین مردم شهر و حتی کسانی که قبلا علاقه ای به فوتبال و ورزش نداشتند ایجاد کرده است.

فرماندار ویژه رفسنجان ادامه داد: امیدواریم این حرکت صورت گرفته سبب شود انگیزه های جدید در ورزش شهرستان ایجاد شود و در بقیه ورزشها نیز موفقیت های ملی حاصل کنیم.

فرماندار رفسنجان با اشاره به این مطلب که یک شهر زنده به این موفقیت ها و حرکت ها است، یادآور شد: شاهدیم تعدادی از بهترین بانوان این شهر به افتخاری دست پیدا کردند که بسیاری از دخترانی که قبلا نیز چنین استعدادی و توانی را داشتند اما نتوانستند در این موقعیت قرار بگیرند آرزوی آنها برآورده شد.

فرماندار رفسنجان در پایان گفت: از هیئت مدیره باشگاه مس رفسنجان می خواهم با سیاست گذاری در آینده، کادر مربیان فوتسال و فوتبال با همان جدیت و تدبیر کارشان را ادامه دهند تا این افتخارات را فصل بعد نیز در لیگ برتر شاهد باشیم.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی