روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

۶۹ درصد واحدهای تولیدی سمنان ۱۶ فروردین فعال شدند - فارس علیرضا رحمان نژاد معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمان گفت: ۷۰ تا ۷۵ درصد از واحدهای صنعتی کوچک با مشکل تامین نقدینگی دست و پنجه نرم می کنند، این مشکل از طریق تسهیلات سرمایه در گردش از چند محل به واحدهای تولیدی تزریق می شود.

وی افزود: در حال حاضر اعطاء تسهیلات تبصره ۱۸ که در سال ۹۹ مجددا راه اندازی شده و به اطلاع واحدهای صنعتی رسیده است، بر این اساس واحدهای تولیدی صنایع کوچک می توانند در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده و برای دریافت این تسهیلات به بانک ها معرفی شوند.

معاونت امور صنایع سازمان صنعت،معدن وتجارت استان کرمان اظهار داشت: به دنبال رفع مشکل نقدینگی واحدهای تولیدی نوع دیگری از تسهیلات تحت عنوان تسهیلات رونق تولید برنامه ریزی شده، دستورالعمل های مربوطه آماده شده اما هنوز به مرحله ابلاغ نرسیده است.

تامین ماده اولیه ورق مشکلاتی را برای واحدهای صنعتی ایجاد کرده است

رحمان نژاد مطرح کرد: برخی از واحدهای تولیدی در تامین مواد اولیه خود دچار مشکل هستند، این واحدها غالبا از مواد اولیه ورق استفاده می کنند با توجه به دستورالعمل جدید وزارت صمت، برای تامین ورق واحدهای تولیدی می توانند در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده و نیازهای خود را برطرف کنند.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی