روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آسفالت، روشنایی، سالن ورزشی و... از ضروریات در روستاهاست، گفت: انتظار می رود شوراها و دهیاران تمرکز خود را روی اشتغال بگذارند و در این راستا ما هم حمایت های لازم را انجام خواهیم داد.

حجت الاسلام "حسین جلالی" با اشاره به بازدید از روستاهای شهرستان رفسنجان و دیدار با دهیاران و شوراها اظهار کرد: اکثر قریب به اتفاق روستاهای شهرستان رفسنجان و انار مشکلاتی دارند که مشترک است که از جمله آنها می توان به موضوعات آب، آسفالت، روشنایی معابر، سالن ورزشی و چمن برای فوتبال اشاره کرد که شوراها و دهیاران باید تمرکزشان روی حل این مشکلات باشد. نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این کارها باید انجام شود اما مسئله مهم که اولویت هر روستا است اشتغال جوانان آن روستاست که از این نکته اساسی غفلت کردیم و تمرکزمان را روی اشتغال نگذاشتیم.

وی ادامه داد: بیکاری، جوانان ما را از بین می برد یا زندگی‌شان را متلاشی می کند، سن ازدواج افزایش پیدا کرده و جوانان دچار افسردگی شدند، لذا همه باید دست به دست هم دهیم برای جوانان اشتغال ایجاد کنیم.

جلالی با بیان اینکه ایجاد یک چمن مصنوعی بیش از ۶۰۰ میلیون تومان یا یک سالن ورزشی با تمام امکانات دو، سه میلیارد تومان هزینه نیاز دارد، نسبت به اهمیت اشتغال در برابر سایر مسائل اشاره و اظهار کرد: دهیاران، جوانان روستا را شناسایی کنند و یک کارگاه یا کارخانه کوچک تعریف کنیم که سه ویژگی داشته باشد؛ اولا اشتغال بالا داشته باشد، دوم اینکه زود راه بیفتد سوم سودآور باشد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی