روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار خود با معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در این دیدار مقرر شد فیبر و کابل مورد نیاز شهرستان رفسنجان تأمین شود و مشکلات مخابرت و آنتن دهی تلفن همراه برطرف شود.

حجت الاسلام دکتر حسین جلالی اظهار داشت: خصوصی سازی یکی از مواردی است که ضربه بزرگی بر پیکره مخابرات وارد کرده و مانع توسعه شده است که مجلس با تحقیق و تفحص در این زمینه در پی اتخاذ تصمیم بهتری است.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرایط کرونایی موجب شده از مخابرات و اینترنت استفاده بیشتری صورت گیرد، تصریح کرد: در روستاهای شهرستان رفسنجان برخی از والدین مجبورند برای بهره‌مندی از اینترنت، با حضور در خیابان‌های اصلی تکالیف فرزندان‌شان را ارسال یا دریافت کنند.

حجت الاسلام جلالی به‌روز شدن واگذاری تلفن ثابت، ارتقاء سرعت اینترنت به خصوص در روستاها و حذف نقاط کور آنتن‌دهی تلفن همراه را مطالبه جدی مردم دانست و به دیدارش با ترابیان معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره و بیان کرد: در این دیدار مقرر شد فیبر و کابل مورد نیاز شهرستان، تأمین شود.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی