روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

رئیس پلیس آگاهی استان کرمان گفت: افرادی که از آنها سرقت صورت گرفته است می‌توانند برای شناسایی اموال مسروقه خود به سامانه «نما» مراجعه کنند.

شناسایی و دریافت اموال مسروقه با سامانه نما - همشهری آنلاین

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ یدالله حسن پور اظهار داشت: با ایجاد زیرساخت‌های لازم در حوزه ارتقا عملکرد نیروی انتظامی نیاز نیست که مالباختگان برای شناسایی اموال خود به پلیس آگاهی مراجعه کنند بلکه با مراجعه به سامانه نما علاوه بر رعایت هر چه بیشتر پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند دسترسی سریع به اطلاعات اموال کشف شده داشته باشند.

وی اظهار داشت: سامانه نما بستری برای ثبت مشخصات و شماره سریال کالاهای مسروقه است که به وسیله آن مالباختگان می‌توانند به صورت مجازی کالاهای کشف شده را برای شناسایی اموال مسروقه خود رصد کنند.

سرهنگ حسن پور بیان کرد: در این سامانه قسمتی از شماره سریال اموال کشف شده درسایت نما با عکس کالای کشف شده بارگزاری شده که مالباختگان می‌توانند برای ورود به سامانه نما با وارد کردن کد ملی و انتخاب استان مورد نظر، سریال کالای سرقت شده را وارد تا اصالت کالا مشخص شود.

رئیس پلیس آگاهی استان افزود: مالباختگان با ورود به سایت پلیس به نشانی www.police.ir و مراجعه به قسمت اموال کشف شده، مشخصات کالای مسروقه خود را وارد کرده و آن را شناسایی کنند و می‌توانند شماره سریال اموال به سرقت رفته خود را به این سامانه اعلام کنند تا به محض کشف آنها، اطلاع رسانی سریع صورت بگیرد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی