روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری احداث سه کارخانه کاشی در شهرستان انار در دستور کار است که با راه اندازی آن طی دو، سه سال آینده حدود ۶۰۰، ۷۰۰ نفر اشتغالزایی خواهد شد.

حجت الاسلام دکتر حسین جلالی با اشاره به بازدید از کارخانه کاشی پرشین یزد اظهار کرد: پیشنهاد راه اندازی کارخانه کاشی در شهرستان انار را به سرمایه گذار این طرح دادیم و مورد استقبال سرمایه گذاران این مجموعه که افرادی متخصص و مدیر هستند، قرار گرفت.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تولیدات مجموعه پرشین، بازار داخلی و بین المللی خیلی خوبی دارد و با راه اندازی آن در شهرستان انار می توانیم شاهد رونق این شهرستان هم باشیم، ضمن اینکه ۲۰۰ نفر اشتغالزایی در این کارخانه هم می تواند تا حدودی بار بیکاری شهرستان را کم کند. وی با اشاره به نشستی در خصوص راهکارهای تسهیل گری این سرمایه گذاری در شهرک صنعتی انار گفت: در حال پیگیری هستیم که چه از طریق شهرک صنعتی و یا خارج از شهرک صنعتی برای سرمایه گذار تسهیلگری شود تا بعد از اخذ مجوز ظرف ۲۰ ماه آینده یک کارخانه کاشی در انار توسط سرمایه گذار یزدی داشته باشیم. جلالی همچنین تصریح کرد: پیگیر سه کارخانه کاشی در انار هستیم و پیش بینی داریم که در دو، سه سال آینده حدود۶۰۰، ۷۰۰ نفر اشتغال ایجاد شود تا بیکاری را در انار کاهش دهیم.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی