روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: این هفته قرار است بودجه ۱۴۰۰ در کمیسیون تلفیق بودجه قرار گیرد که یکی از محورهای مهم آن تقویت بنیه دفاعی کشور است.

۱۰۰ هزار میلیاردتومان فرار مالیاتی داریم/بودجه شرکت ها و بانک ها ۲/۵ برابر بودجه  کشور است - پایگاه خبری تحلیلی نماینده

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا پورابراهیمی ظهر دوشنبه در نشست فرمانده انتظامی استان کرمان بیان داشت: این هفته قرار است تا بودجه ۱۴۰۰ (پس از بررسی‌های بسیار) در کمیسیون تلفیق بودجه قرار گیرد که یکی از محورهای مهم آن تقویت بنیه دفاعی است که در این راستا نگاه ویژه‌ای به ناجا خواهیم داشت.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای هوشمند سازی و تقویت زیرساخت‌های مأموریتی مجموعه انتظامی کرمان خبرهای بسیار خوبی داریم.

پورابراهیمی استفاده از ظرفیت سامانه پهپادی در استان کرمان جهت تأمین امنیت کویر را اقدامی مهم در ناجا برشمرد و تصریح کرد: به وجود آوردن امنیت قاطع و جدی در منطقه کویر (از جنوب شرق کشور تا مناطق مرکزی ایران) در بعد سخت افزاری و نرم‌افزاری نیاز به حمایت‌های بیشتری در ابعاد مختلفی دارد.

وی گفت: در راستای افزایش ظرفیت‌های بودجه‌ای (هم در حوزه تجهیزاتی و هم در حوزه هزینه‌های جاری) خبرهای خوبی در راه است و مجلس شورای اسلامی در راستای ارتقا امنیت داخلی تمام تلاش خود را می‌کند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: موضوع امنیت همواره دغدغه همه مسئولان است ضمن اینکه در این خصوص از هیچ اقدامی فروگذار نیستیم زیرا هیچ مسأله‌ای جایگزین امنیت نخواهد بود لذا بدون در نظر گرفتن این مؤلفه برای مردم موضوع دیگری در اولویت نخواهد بود.

پورابراهیمی ابراز داشت: نیروی انتظامی با حمایت سایر دستگاه‌ها و مجلس در راستای ارتقا امنیت اجتماعی باید تلاش کند ضمن اینکه اقدامات ناجا در برخورد با ارازل و اوباش و همچنین اقدامات دیگر آن در خصوص امنیت باید مد نظر و توجه مردم باشد لذا نتایج حاصل از طرح‌ها و تدابیر امنیتی بسیار خوب و مثبت ارزیابی شده است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی