روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

مدیر کل راه و شهرسازی کرمان گفت: ۳۵ هزار و ۹۹۰ نفر در کرمان برای طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۶ هزار و ۸۰۰ نفر واجد شرایط هستند.

مدیرکل راه: ۴۸۰۰ واحد مسکن مهر کرمان نیمه تمام مانده است - ایرنا

به گزارش خبرنگار مهر، علی حاجی زاده در چهارمین جلسه شورای مسکن استان کرمان بیان داشت: در حال حاضر در راستای ساخت ۳۲ هزار و ۸۳۴ واحد مسکونی مسکن مهر در حوزه راه و شهرسازی در قالب اجاره ۹۹ ساله (بلند مدت)، تسهیلات و تفاهمنامه سه جانبه قرارداد منعقد شده است.

وی افزود: از این واحدهای مسکونی تعداد ۱۶ هزار و ۵۰۰ واحد بر عهده تعاونی‌ها، ۳ هزار و ۴۹۹ واحد در قالب تفاهم‌نامه سه جانبه و ۱۲ هزار و ۸۰۰ واحد خرده مالکی هستند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: تا به حال ۲۸ هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی تکمیل شده که تحویل صاحبان آنها شده ضمن اینکه ۴ هزار و ۸۲۰ واحد باقی مانده که ۸۹۰ مورد آن مربوط به تعاونی‌ها، هزار و ۸۰۰ واحد متعلق به خرده مالکان و یک هزار و ۲۵۸ مورد مربوط به تفاهم‌نامه‌های سه جانبه است.

وی گفت: تاکنون دو مدرسه در شهر کرمان و یک مدرسه در شهر سیرجان احداث کردیم ضمن اینکه کار نوسازی سه مدرسه در شهرهای زرند، کرمان و رفسنجان در حال انجام است.

وی ادامه داد: در کرمان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در یک نوبت صورت گرفته و ۳۵ هزار و ۹۹۰ نفر ثبت نام کردند که پس از بررسی ۱۶ هزار و ۸۰۰ نفر واجد شرایط بوده‌اند.

حاجی‌زاده از معرفی ۷ هزار و ۲۹۹ نفر واجد شرایط به بانک سخن به میان آورد و افزود: از این تعداد ۵ هزار و ۳۰۹ نفر (حدود ۲۳۶ میلیارد تومان) مبلغ مورد نظر را دریافت کرده‌اند ضمن اینکه توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در راستای احداث زمینی برای ساحت ۳ هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی در اختیار ما گذاشته شده است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی