روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان با بیان اینکه وضعیت کسب و کار استان کرمان در تابستان از بهار بدتر شده است، اظهار کرد: رتبه کسب و کار استان کرمان از 31 استان کشور، سی‌ام شده است.

انتقاد رییس اتاق کرمان از تامین اجتماعی: فضای کسب‌وکار را محدود کردید -  پایگاه خبری «کرمان نو» | صداقت، انصاف و بی‌طرفی

"سیدمهدی طبیب‌زاده" در نشست مشترک مجمع نمایندگان استان با اعضای اتاق بازرگانی کرمان گفت: اگر فکری برای زیرساخت‌ها نشود صنایع استان با مشکل روبرو می‌شوند. به طور مثال کارخانه گندله سازی سیرجان با وجود کرونا و تحریم‌ها در زمان بندی مقرر احداث شد اما به دلیل نبود برق حدود 4 ماه راه‌اندازی آن به تعویق افتاد.

وی از استقرار پنجره واحد الکترونیکی در استان کرمان خبر داد و بیان کرد: همه استعلامات از این طریق انجام خواهد شد و دیگر از پاس کاری سرمایه‌گذار به ادارات جلوگیری می‌شود.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان با اشاره به اینکه وضعیت کسب و کار استان کرمان در تابستان از بهار بدتر شده است، اظهار کرد: رتبه کسب و کار استان کرمان از 31 استان کشور، سی‌ام شده است.

وی در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه سرمایه‌گذار احداث کارحانه تولید کودهای فسفات وجود دارد، گفت: ممکن است این کارخانه در بندرعباس احداث شود در حالی که شهرهای سیرجان، رفسنجان و شهربابک پتانسیل احداث این کارخانه را دارند و باید این طرح در استان کرمان راه اندازی شود.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی