روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

صبح امروز سه شنبه جلسه شورای اداری شهرستان انار با حضور روسای ادارات، دهیاران و روسای شورای اسلامی شهر و روستا در محل فرمانداری برگزار شد

نائب رئیس مجلس: جلوگیری از فرار مالیاتی بودجه کشور را تقویت می‌کند - ایرنا

حجت الاسلام جلالی در این جلسه عنوان کرد در سفر نیکزاد و جمعی از نمایندگان مجلس و مسئولان به شهرستان رفسنجان، ۹ مصوبه ویژه شهرستان انار مطرح شد؛

در خرید ماشین آلات مورد نیاز شهرداری های دارای جمعیت کمتر از 50 هزار نفر حوزه انار و امین شهر، یک سوم هزینه را سازمان شهرداری ها و دهیاری ها، یک سوم شهرداری و یک سوم هم توسط وزارت کشور پرداخت شود و علاوه بر آن یک دستگاه ماشین آتش نشانی به شهرداری انار تحویل داده می شود.

همچنین جهت حمایت از پروژه های عمرانی شهرداری های انار و امین شهر با معرفی استانداری، حمایت 250 میلیون تومان در قالب ماده 58 و خارج از سهمیه قبلی انجام شود.

اختصاص سهمیه 200 تن قیر رایگان به هر یک از شهرداری های مذکور دیگر مصوبه این سفر برای شهرستان انار بود.

بنیاد مسکن هم موظف شد سهمیه قیر شهرستان انار را به میزان دو برابر افزایش دهد.

قرار شد سه روستا به عنوان روستای گردشگری در شهرستان رفسنجان و انار تعیین و معرفی شوند.

در خصوص مشکل آنتن دهی تلفن همراه در شهرستان انار نیز وزارت ارتباطات موظف شد حداکثر تا یکماه آینده نسبت به افزایش پوشش آنتن دهی تلفن همراه در شهرستان انار اقدام کند.

دیگر مصوبه این سفر تعیین تکلیف شهرک مسکونی 120 واحدی راه آهن در بیاض بود که ظرف مدت 20 روز باید نسبت به واگذاری و یا عدم واگذاری این واحدهای مسکونی به مددجویان کمیته امداد، بهزیستی و یا کارکنان نیروی انتظامی مورد بررسی قرار گیرد.

از دیگر مصوبات این سفر تکمیل و افتتاح تقاطع غیرهمسطح شهید مرتضوی شهر انار توسط شرکت ساخت و توسعه زیرساخت های حمل و نقل، حداکثر تا 30 اردیبهشت 1400 بود.

در ادامه پیرامون هماهنگی هفته درخت کاری و همچنین بیمه اجتماعی روستایی و عشایری مسائلی مطرح شد

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی