روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

سابقه ارادت و شیفتگی این روشنفکر نمای مرعوب غرب، به شیطان بزرگ، آمریکا، به تنهایی کفایت می کرد که مسوولین محترم دانشگاه، قید سخنرانی او را بزنند. روزگار غریبی است؛ هنوز از شهادت ناجوانمردانه دانشمند بسیجی، شهید مصطفی احمدی روشن و دیگر دانمشندان مظلوم هسته ای که بخش عمده ای از رشد و بالندگی صنعت هسته ای کشور مدیون آنان است چند سالی بیشتر نمی گذرد که در سالروز جشن ملی فناوری هسته ای (20 فروردین) دو تشکل دانشجویی دو دانشگاه مطرح در رفسنجان، شهری که بر تارک سوابق مذهبی انقلابی اش، نام «قم ثانی» می درخشد، یعنی دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه ولی عصر(عج) تصمیم می گیرند، جشن هسته ای را برگزار نمایند اما در این میان، در اقدامی سوال بر انگیز که به هیچ وجه زیبنده رفسنجان و مردمان انقلابی آن نیست، وجهه مقدس این روز را که بهانه ای است تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای پرافتخار هسته ای، از دیگر دانشمندان مومن و انقلابی هسته ای کشورمان تجلیل شود، خدشه دار می کنند.
از جمله میهمانان ویژه برگزاری جشن هسته ای در دانشگاه علوم پزشکی، پدر بزرگوار شهید مصطفی احمدی روشن بود اما در کمال تعجب مسئولین با برگزاری این مراسم، به این بهانه که در آستانه انتخابات هستیم... و مصلحت نیست...مخالفت کردند. پس از لغو این مراسم، هنوز این امیدواری وجود داشت که دانشگاه ولی عصر(عج) با برگزاری مراسمی شایسته، جبران کننده این بدفکری باشد اما وقتی نام « صادق زیبا کلام» به عنوان سخنران این مراسم در اطلاعیه ها، رسانه ها و فضای مجازی پخش شد، برای همه دلسوزان انقلاب، این شک همراه با حیرت به یقین مبدل شد که این پازل بدسلیقگی، به بدی هر چه تمام در حال تکمیل شدن است.
سابقه ارادت و شیفتگی این روشنفکر نمای مرعوب غرب، به شیطان بزرگ، آمریکا، به تنهایی کفایت می کرد که مسوولین محترم دانشگاه، قید سخنرانی او را بزنند. چه بدتر این که، وی از محدود مخالفان شناخته شده فن آوری هسته ای کشورمان به شمار می رود، اگر به این موارد، پخش کلیپ خوش رقصی ایشان به رژیم کودک کش و غاصب اسراییل و اجتناب وی از پا گذاشتن بر روی پرچم اسراییل و پرچم آمریکا که چندی پیش به طور گسترده در فضای مجازی پخش شد را هم اضافه کنیم در می یابیم که گزینه هایی به مراتب بهتر، می توانستند جایگزین این فرد معلوم الحال شوند. کیست که نداند خون به ناحق ریخته احمدی روشن و احمدی روشن ها به گردن این رژِیم جعلی و حامیان آنها بویژه شیطان بزرگ آمریکا است.
قطعاً این یک واقعه تلخ و تأسف آور است که در تاریخ سراسر افتخار رفسنجان
به ثبت رسید و صد البته سرافکندگی آن در پرونده مسوولین سیاسی، امنیتی و فرهنگی شهر نیز مسجل شد که نه جبران آن به سادگی امکان پذیر است و نه می توان به سادگی از کنار آن گذشت.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی