روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان گفت: ۱۳۳ پروژه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در استان آماده افتتاح داریم که برای ۵ هزار نفر اشتغال‌زایی شده است. حمید ملانوری در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان با اشاره به اینکه توسعه خوبی در شهرستان قلعه‌گنج اتفاق افتاده است اظهار داشت: امروز قلعه‌گنج الگوی اقتصاد مقاومتی در سطح کشور است. وی با بیان اینکه عملکرد بنیاد مستضعفان در جهت محرومیت‌زدایی از این شهرستان شایسته تقدیر است گفت: اقدامات انجام شده در این شهرستان مورد تایید رهبر معظم انقلاب قرار گرفت و می‌طلبد که از نزدیک شاهد این توسعه باشید.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان با اشاره به اینکه با توجه به تمام مشکلات اقتصادی در کشور ظرفیت بخش خصوصی بسیار ارزشمند است عنوان کرد: در استان کرمان از این ظرفیت به‌خوبی استفاده شده است.

وی با بیان اینکه امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را پیش رو داریم افزود: 133 پروژه با اعتبار بیش از 81 هزار میلیارد ریال و با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در استان آماده افتتاح داریم که برای 5 هزار نفر اشتغالزایی شده است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان همچنین از سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه در آینده ای نزدیک به جنوب استان کرمان خبر داد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی