روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی گفت: نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی 11 لغایت 18 بهمن ماه در پارک مادر کرمان برگزار خواهد شد.

عباس تقی زاده افزود: 106 دستگاه اجرائی، بخش خصوصی، نهاد نظامی و دانشگاه ها در قالب نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، خدمات انجام شده خود را در 330 غرفه و در فضایی به وسعت بالغ بر 8 هزار مترمربع به نمایش عمومی خواهند گذاشت.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در فضای روباز به وسعت دو هزار مترمربع و فضای مسقف حدود شش هزار مترمربع برپا می شود، عنوان کرد: این نمایشگاه با برگزاری هفت ویژه برنامه فرهنگی، هنری و جشن شبانه پس از نماز مغرب و عشا با همکاری دستگاه های اجرایی در سالن بسطامی و محوطه پیرامون سالن همراه خواهد بود.

تقی زاده یادآور شد: در آخرین شب برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی و به دلیل تقارن آن با ایام فاطمیه، ویژه برنامه بزرگداشت شهادت حضرت زهرا (س) برگزار می شود.

مدیر اطلاع رسانی نمایشگاه، زمان بازدید از نمایشگاه را از ۹ صبح تا ۸ شب اعلام کرد.

وی فعالیت رادیو نمایشگاه، ارائه خدمات رایگان توسط برخی غرفه ها به مردم، برگزاری مسابقات و اهدای جوایز، استقرار و نمایش خودروها و تجهیزات نظامی و ... را از جمله برنامه های جنبی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در کرمان عنوان کرد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی