روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

طبق روال هر سال، روزهای 15، 16 و 17 اسفندماه، عطر نوعدوستی، مهربانی و نیکوکاری سرتاسر ایران اسلامی را فرا گرفته و مشام جان نیازمندان جامعه را نوازش خواهد کرد.

دیار کریمان نیز در این راستا آماده استقبال از جشن نیکوکاری است. قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمان گفت: در روزهای 15، 16 و 17 اسفندماه جاری جشن نیکوکاری در استان کرمان همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد. سهراب روستایی افزود: این جشن 15 اسفندماه در مدارس، 16 اسفندماه در دفاتر کمیته امداد و پایگاه های سطح شهر و 17 اسفندماه در مسیرهای پیاده روی و پایگاه های نماز جمعه سطح استان کرمان برگزار می شود.

قائم مقام کمیته امداد استان کرمان اظهار کرد: زمینه پرداخت الکترونیک نیز از طریق کارت بانکی، تلفن همراه و سایت کمیته امداد فراهم شده است.

وی افزود: 134 پایگاه ثابت و 170 پایگاه سیار، 1334 مدرسه، 105 مسجد، 66 مرکز نیکوکاری و 63 پایگاه بسیج جشن نیکوکاری را در سطح استان کرمان برگزار می کنند.

روستایی تصریح کرد: 4 میلیارد و 200 میلیون تومان در جشن نیکوکاری سال گذشته در استان جمع آوری شده و گفتنی است مردم استان کرمان در کمک کردن از دیگر استان ها بالاتر هستند و هر جا نیاز باشد، وارد عمل می شوند. وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه مرم در مناسبت های امسال علی رغم فشارهای اقتصادی، کمک های بیشتری به کمیته امداد و نیازمندان داشته اند، گفت:
در اطعام نیازمندان در سال قبل 2 میلیارد و 600 میلیون تومان و امسال 3 میلیارد و 800 میلیون تومان کمک شده است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی