روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

زائران حج تمتع شهرستان رفسنجان و انار در ایام حج ابراهیمی امسال، نایب الزیاره 956 شهید این دو شهرستان از طریق برگزاری عمره مفرده می شوند.

محمد ریاحی به نمایندگی از مدیران 6 کاروان اعزامی رفسنجان و انار به بیت ا... الحرام با اعلام این مطلب به خبرنگار ما گفت: این تصمیم در جلسه مدیران کاروان رفسنجان و انار که صبح دیروز سه شنبه با حضور امام جمعه و رئیس بنیاد شهید برگزار شد، اتخاذ گردید.

وی با اشاره به اینکه زائران رفسنجان و انار، امسال، مدینه قبل می باشند، خاطرنشان کرد: به همین خاطر، مدت زمان اقامت زائران در سرزمین وحی بعد از انجام مناسک حج تمتع بیشتر می باشد و همین موضوع، بهترین مجال برای بهره گیری هر چه بیشتر از این فرصت معنوی را فراهم می کرد لذا در این راستا مقرر شد 970 زائر و عوامل 6 کاروان رفسنجان و انار به مدیریت آقایان: علیرضا فداکار، علی دهقان رحیمی، مرتضی نژادقلی، محمود شمسی، محمد ریاحی و سید محمد حسینیان به نیابت از 956 شهید شهرستان های رفسنجان و انار عمره مفرده یا طواف مستحبی به نیابت از شهدا انجام دهند.

وی توضیح داد: هر یک از زائرانی که توان انجام نیابت را دارند به نیابت از حداقل یک شهید، عمره مفرده و زائرانی که توان انجام نیابت ندارند طواف و نماز طواف مستحبی به نیابت از یک شهید انجام خواهند داد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی