روز نامه این هفته

دریافت نسخه همراه نامه رفسنجان

تبلیغات سایت

نتیجه تصویری برای یدالله موحد، رئیس کل دادگستری استان کرمانرئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: کرمان یکی از استان‌های پیشگام در امر صلح و سازش در کشور است و تعداد مددجویان زندانی آزاد شده از طریق صلح و سازش در پنج ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 131 درصد رشد داشته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، یدالله موحد با اشاره به اینکه یکی از ویژگی‌ها و صفات ارزشمند مردم دیار کریمان داشتن روحیه صبر، ایثار و گذشت است، اظهار داشت: طی دو سال گذشته تا به امروز با رضایت اولیای دم، 37 نفر محکوم به قصاص نفس در استان کرمان از اعدام رهایی یافتند.

رئیس شورای قضائی استان کرمان گفت: خوشبختانه تعداد مددجویان زندانی آزاد شده از طریق صلح و سازش در پنج ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 131 درصد رشد داشته است و با تلاش شعب حل اختلاف در زندان‌های استان تعداد 600 زندانی با اخذ رضایت شکات، از زندان‌های استان آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشته‌اند.

وی با اعلام اینکه کرمان یکی از استان‌های پیشگام در امر صلح و سازش در کشور است، عنوان داشت: طی سال جاری یک هزار و 30 فقره پرونده از طریق مصالحه در شعب حل اختلاف زندان، منتهی به صلح و سازش شده است .

این مقام ارشد قضائی در استان کرمان ادامه داد: طی پنج ماهه اول سال 98 تعداد 63 هزار و 102 فقره پرونده وارد شعب شوراهای حل اختلاف استان کرمان شده و در مقابل 62 هزار و 42 فقره پرونده مورد رسیدگی و مختومه شده است.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری آنی